Комунальне підприємство "Школяр" створене Вінницьким міськвиконкомом відповідно до Указу Президента України від 31 січня 1992 року "Про комерціалізацію державної торгівлі і громадського харчування" на базі дирекції шкільних і студентських їдалень комбінату громадського харчування №2 староміського та Замостянського району м.Вінниці, який обслуговував їдальні шкіл та навчальних закладів цих районів.

Державне комунальне підприємство громадського харчування "Школяр" зареєстровано як окреме підприємство рішенням Виконкому Вінницької міської ради народних депутатів №187 від 23.04.1992 року. 

ДКПГХ "Школяр" переіменовано в 2011 році згідно рішення Виконкому міської ради на комунальне підприємство "Школяр".

Підприємтво має на балансі адміністративне приміщення та борошняний цех обладнаний необхідним технологічним та холодильним обладнання, який повністю забезпечує потребу їдалень в борошниних та кондитерських виробах. В асортименті цеху понад 60 видів борошняних виробів, із них 19 фірмових.

На підприємстві працює 90 чоловік. Всі працівники підприємства мають відповідну освіту та кваліфікацію. 

Переважна більшість працівників має 20-30 річний стаж роботи в дитячому харчуванні. Колектив має досвід роботи в організації харчування школярів. 

Кодекс етичної поведінки працівників КП "Школяр" затверджений наказом підприємства від 26.10.2018р. №22: 

 

Комунальне підприємство "Школяр"

Україна, м. Вінниця

Розробка та дизайн сайту
Студія «Webhit»